Polskie strony z zakładami CS:GO

Polskie strony z zakładami CS:GO – betowanie i obstawianie cs go

Jedna z najpopularniejszych e-sportowych gier na świecie skupia wokół siebie więcej niż 20 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Liczba ta robi wrażenie, nic więc dziwnego, że zagrać w nią można na wielu renomowanych  stronach z zakładami. Jeśli więc chciałbyś spróbować swoich sił w zakładach online na Counter – Strike: Global Offensive, koniecznie sprawdź aktualną ofertę licencjonowanych polskich zakłady bukmacherskie na cs go, m.in. takich jak: LV BET, STS, TOTAL BET czy FORTUNA.   

Wstęp do betowania cs go – Podstawowe zasady gry i jakie strony do obstawiania csgo

Polskie strony z zakładami CS:GOGra CS:GO to rywalizacja dwóch frakcji: terrorystów i antyterrorystów, którzy mają swoje zadania do wykonania. Do zadań grupy antyterrorystycznej należą uratowanie zakładników lub rozbrojenie podłożonej bomby, w czym przeciwnicy próbują skutecznie przeszkodzić lub podłożyć ładunek wybuchowy. Obie strony w trakcie gry mogą próbować wzajemnego likwidowania sił przeciwnika, przecież gra CS:GO to strategiczna strzelanka. W trakcie gry zawodnicy mają do dyspozycji ekwipunek początkowy oraz ten, do którego otrzymają dostęp (m.in. losowo lub poprzez wykupienie dodatkowego).

 Powyższe zasady nie są skomplikowane, co oczywiście nie oznacza że gra CS:GO jest łatwa. Najlepsi turniejowi zawodnicy nie tylko z Polski, mają za sobą zarówno mnóstwo pracy, jak i  codziennej rutyny związanej z godzinami spędzonymi na granie w CS:GO. By móc zacząć rywalizować z innymi zawodnikami w systemie turniejowym, należy najpierw osiągnąć drugi poziom doświadczenia. Do zdobycia jest 18 rang, przy czym najwyższą z nich: Elitą Światową, mogą poszczycić się tylko najlepsi zawodnicy. Gra CS:GO to rywalizacja drużynowa a na jedną drużynę przypada 5 osób. Na mecz składa się z 30 rund, przy czym spotkanie nie może zakończyć się remisem (wówczas przeprowadza się dogrywkę – 6 rund). Po pierwszych 15 rundach drużyny zamieniają się miejscami, wówczas antyterroryści stają się terrorystami. Jeśli jednak Twoim głównym założeniem jest obstawianie rezultatów meczów do dyspozycji masz kilkanaście bukmacherskich stron online, gdzie można betować wybrane e-sporty a pośród nich te mające w swojej ofercie obstawianie CS:GO . Oferty poszczególnych operatorów mogą się znacząco różnić i dlatego decyzja gdzie obstawiać mecze cs go powinna zostać wcześniej przeanalizowana pod tym kątem.  Warto pamiętać, że betowanie cs go jest możliwe tylko za pomocą legalnych bukmacherów w Polsce.

Zasady i strony do betowania dla początkujących

By dobrze typować mecze CS: GO zaleca się, by wcześniej przyjrzeć się branży z którą będzie się miało do czynienia. Obstawianie cs go dobrze jest więc rozpocząć od rzetelnego zainteresowania się tematem, dlatego więc jeśli do tej pory nie było się związanym z obstawianie meczy sc go a chęć betowania wynika jedynie ze wzrostu  popularności e-sportu wśród znajomych i liczysz na szybki zysk, możesz się rozczarować. Do podstawowych zasad cs go obstawianie dla osób początkujących można zaliczyć: 

– rzetelne rozeznanie tematu betowanie cs go –  dobre przygotowanie do obstawiania wymaga nieco czasu.Warto przeprowadzać szczegółową analizę każdego meczu, a do tego niezbędna będzie wiedza na temat poszczególnych drużyn i ich składów, pozycji jakie zajmują w rankingach, statystyk pomeczowych oraz opinii komentatorów lub innych osób mocno związanych z tematem CS:GO. Tutaj jako, że jest to nowa dziedzina bardzo często warto zwrócić uwagę gdzie obstawiamy cs go i czy robimy to legalnie.

– wybór licencjonowanego serwisu bukmacherskiego – w tym przypadku sytuacja wydaje się klarowna. Nowelizacja ustawy hazardowej z 01 kwietnia 2017r. objęła również bukmacherów internetowych, dlatego też aktualnie tylko u operatorów posiadających licencję Ministerstwa Finansów można zgodnie z prawem i bez ryzyka negatywnych sankcji stawiać zakłady na wybraną grę online. Co ważne, do regulacji ustawy hazardowej nie zalicza się betowania meczy CS: GO za pomocą skinów (skiny to skórki zmieniające wygląd broni). Choć są to praktyki uznawane za nielegalne nadal istnieją, dlatego też warto pamiętać w tym przypadku o wysokim ryzyku możliwości oszustwa i bezzwrotnej utraty pieniędzy. 

– sprecyzowanie oczekiwań – czy wiesz już na co liczysz podejmując się obstawiania meczów CS: GO: na konkretną wygraną czy dobrą, emocjonującą zabawę? Przed obstawieniem pierwszego meczu warto również rozważyć strategię, którą masz w planie się posługiwać. 

– znajomość pojęcia kursu – podstawowa znajomość pojęcia kursu jest niezbędna do rozpoczęcia obstawiania meczów. Na ich podstawie można oszacować szanse drużyn rywalizujących w spotkaniu: niższe kursy wskazują faworytów. W oszacowaniu ewentualnego zysku z betowania nie można zapomnieć również o marży bukmacherskiej. U poszczególnych bukmacherów marże będą różnić się od siebie.  

Od  strony technicznej, rozpoczęcie betowania na cs:go zakłady bukmacherskie nie należy do skomplikowanych czynności i jest bardzo podobne do obstawiania tradycyjnych dyscyplin sportowych. Kiedy już wybierzesz najlepszą dla siebie stronę cs:go bukmacher, musisz zarejestrować się w serwisie i założyć konto. Po odnalezieniu zakładki e-sport należy wybrać konkretne zdarzenie i swojego faworyta. Gdy określimy stawkę klikamy „zagraj”. 

Czym kierować się przy wyborze najlepszej strony bukmacherskiej CS:GO?

Przy wyborze najlepszej strony bukmacherskiej można kierować się kilkoma podstawowymi kryteriami: 

– legalna działalność – jak już wspomnieliśmy, tylko gra u licencjonowanych operatorów to gwarancja bezpieczeństwa betowania. Licencje przyznaje Ministerstwo Finansów, co łatwo można sprawdzić nie tylko na stronie MF ale i na stronach poszczególnych bukmacherów.  

– rozbudowana oferta – warto wcześniej sprawdzić jak rozbudowana jest oferta poszczególnych bukmacherów i wybrać opcję betowania, która najbardziej nam odpowiada: wskazanie faworyta turnieju czy może dowolnego wyniku. 

– betowanie z bonusem – konkurujący ze sobą bukmacherzy starają się pozyskać nowych klientów, dlatego też oferta powitalna dla nowych użytkowników może zawierać dodatkowy bonus na start bez konieczności wpłaty depozytu, atrakcyjne bonusy od wpłaty depozytu czy też ofertę zakładów bez ryzyka.  

– wysokość kursów na zdarzenia związane z CS:GO – różnice w kursach między poszczególnymi bukmacherami mogą być naprawdę spore, a nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Warto sprawdzić, który oferuje najwyższe kursy na e-sport, a w szczególności CS:GO, które będziemy betować. Pamiętajmy, że im większy kurs na dane zdarzenie, tym więcej możemy wygrać typując poprawnie dane zdarzenie.

DeutschlandEspañaBrasil