Dota 2 na polskich stronach bukmacherskich

Dota 2 na polskich stronach bukmacherskich

Gra DOTA 2 należy do czołówki najpopularniejszych gier e-sportowych, których profesjonalne zawody cieszą się zainteresowaniem publiczności na całym świecie. Jeden z najgłośniejszych turniejów DOTA 2 na świecie The Internetional, gdzie najlepsze drużyny walczą o cenne nagrody to prestiżowe wydarzenie. W puli nagród ubiegłorocznego turnieju znalazło się ponad 130 milionów złotych. Według serwisu Data Mouse, na przestrzeni ostatnich 20 lat to właśnie Defense of the Ancients 2 jest niekwestionowanym liderem w rankingu e-sportowych nagród.  

Dota 2 na polskich stronach bukmacherskich

Rozgrywki w DOTA 2 skupiają wokół siebie nie tylko graczy, ale również typerów. Postawienie zakładu na DOTA 2 cieszy się ogromnym zainteresowaniem zaraz za League of Legends. Aktualnie za pośrednictwem licencjonowanych stron bukmacherskich można postawić zakład na DOTA 2 za prawdziwe pieniądze. 

Jak obstawiać zakłady na Dota 2?

Nim jednak przystąpimy do dota zakłady konieczne jest poznanie zasad gry. Jeśli więc póki co niewiele wiesz o grze DOTA 2 zaleca się poznać zarys rozgrywek i zagrać w nią samemu, by nauczyć się bohaterów, zaklęć i swojej postaci . Na branżowych stronach internetowych znajdziesz również gotowe opracowania oraz wideoporadniki w serwisie youtube. Gra jest darmowa i skupia wokół siebie ogromną społeczność, która lubi grać i jest aktywna na internetowych forach tematycznych. Kiedy już będziesz gotowy na dota obstawianie, warto dobrze się do tego przygotować. Zachęcamy do uwzględniania kilku podstawowych kwestii: 

–  dociekliwość – przed wejściem do gry prześledź mecze pod kątem strategii gry, drużyn i faworytów, oraz naucz się je analizować. Bardzo przydatne są statystyki pomeczowe czy opinie profesjonalistów. Rób swoje notatki i wyciągaj wnioski. Z czasem wykorzystasz tę wiedzę i nabędziesz doświadczenia zanim postawisz zakład o prawdziwe pieniądze. 

– licencjonowana strona bukmacherska –  aktualna sytuacja serwisów bukmacherskich online, które w swojej ofercie mają zakłady na e-sporty jest klarowna dzięki wprowadzeniu w życie nowelizacji ustawy hazardowej 01.04.2017r. Poszukiwania bukmachera online rozpocznij od potwierdzenia jego legalności (informacje o przyznanej przez Ministerstwo Finansów licencji znajdziesz na stronie wybranego bukmachera jak i na oficjalnej stronie MF). Nieznajomość prawa może Cię kosztować karę finansową. Tylko obstawianie DOTA 2 u legalnie działających operatorów daje Ci gwarancję bezpieczeństwa inwestycji.  

–  komponowanie kuponu – początki w obstawianiu gry mogą być dla Ciebie zarówno satysfakcjonujące, jak i okazać się porażką. Hazard jest nieprzewidywalny i nie rządzi się określonymi zasadami takimi jak: „do trzech razy sztuka” czy „wszystko albo nic”, które moglibyśmy przewidzieć.  

Jak znaleźć najlepszych bukmacherów na Dota 2?

Dostępne w sieci rankingi najlepszych bukmacherskich ofert są ogólnodostępne i mogą być pomocne. By znaleźć najlepszą dla siebie stronę zaleca się prześledzić dostępne oferty pod kątem: 

– możliwości w typowaniu – bukmacherzy online mają w swojej ofercie różne warianty typowania: typowanie zwycięscy rundy, zwycięscy mapy, gry czy turnieju. 

– oferty powitalnej – zróżnicowana oferta bukmacherów online skierowana do nowych użytkowników: bonus powitalny od depozytu, bonus bez depozytu czy zakłady bez ryzyka. 

– kursu i marży – kurs wskazuje na potencjał drużyn biorących udział w rozgrywkach a marża zysk bukmachera za udostępnienie usługi, przy czym wysokość marży ma wpływ na wysokość kursu. Zarówno marża, jak i kurs u różnych operatorów są zróżnicowane. Z obu zmiennych dowiesz się, jakiego zysku z obstawienia wydarzenia możesz się spodziewać. 

– oglądanie meczów turniejowych i zapisywanie swoich spostrzeżeń – przy dłuższym zainteresowaniu tematem betowania DOTA 2, nic nie będzie w stanie zastąpić naszej pracy, którą włożymy we właściwą analizę spotkań. Jeżeli będziemy na bieżąco ze wszystkimi rozgrywkami, a nasza wiedza na temat zawodników i drużyn będzie się tylko pogłębiać, to zrobimy ogromny krok w kierunku przyszłych wygranych w zakładach.

DeutschlandEspañaBrasil