Bonusy bukmacherskie

Najlepszy zakład bez ryzyka – ranking cashbaków u bukmacherów

zaklad bez ryzyka u bukmachera

Zakład bez ryzyka to bardzo popularny rodzaj bonusu, jaki jest dziś proponowany w zakładach bukmacherskich. Jeśli gracz zaliczy przegrany kupon, otrzyma zwrot stawki, jaką na niego wyłożył! Czasem takie środki trafiają od razu na konto depozytowe, czasem na konto bonusowe, gdzie istnieją konieczności obrotu. Jak to wszystko działa? Gdzie znaleźć najlepszy zakład bez ryzyka na rynku?

STS zakład bez ryzyka bez obrotu

Czołowy polski bukmacher zakład bez ryzyka proponuje, jeśli chodzi o pierwszy zakład dokonany zaraz po rejestracji konta przez nowych klientów. Maksymalny zwrot stawki, jaki można otrzymać, wynosi 100 zł, choć kwotę można poszerzyć o dodatkowe 60 złotych otrzymane w formie bonusu za wykonywane ciekawe i proste zadania. Co najważniejsze w przypadku STS, jeśli gracz zaliczy przegrany zakład, bonus cashback otrzyma na swoje konto depozytowe, nie bonusowe. To znaczy, że będzie mógł od razu wypłacić zwrócone pieniądze i przykładowo zwrócić je na swój rachunek bankowy, tak jak gdyby nigdy ich stamtąd nie ruszył! To zdecydowanie najmocniejszy punkt, jakim cieszy się ten bonus bukmacherski w tej konkretnej firmie. Nie jest wymagany obrót bonusem, który w wielu innych przypadkach jest standardem. Należy też pamiętać, że aby aktywować zakład bez ryzyka w STS, należy w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny, który znaleźć można w różnych miejscach w sieci. Nie jest to jednak żadnym kłopotem.

Fortuna zakład bez ryzyka bez obrotu

Mocno w zakład bez ryzyka poszła również Fortuna. Jak i w STS, tak i tutaj pierwszy zakład trafia od razu do konta depozytowego gracza, skąd ten może wypłacić cashback na swoje konto bankowe. Najciekawsze jest jednak to, że Fortuna oferuję promocję nie tylko na pierwszy kupon, ale również na drugi i trzeci! Najwyższy zakład w tych przypadkach może wynosić 100 zł. Jeśli każdy kupon okaże się porażką, bukmacher zwróci w sumie maksymalnie 300 zł! Aby skorzystać z promocji, postaw kupon w ciągu 48 godzin od rejestracji – to jedna z ważniejszych kwestii, z jaką wiąże się ten bonus powitalny. Oczywiście taka forma oznacza brak konieczności obrotu zwrotem. Zero ryzyka.

Zakład bez ryzyka bez obrotu – który bukmacher go oferuje?

Zakład bez ryzyka to jedna z najpopularniejszych promocji, jaka może trafić na konto gracza. Trudno natrafić na oferty bukmachera, który nie proponowałby takiej możliwości swoim typerom. Zakłady bukmacherskie w coraz większym stopniu otwierają się na graczy, oferując coraz to ciekawsze formy zachęcenia ich do tego, by zagrali. Zarejestruj konto, wpłać pierwszy depozyt, a jeśli postawisz zakład i przegrasz, kupon zostanie rozliczony w korzystny sposób i w efekcie otrzymany zwrot znów będziesz mógł poświęcić na grę. Tak to działa. A kto oferuje zakład bez ryzyka?

Zakładami bukmacherskimi, w których można znaleźć zakład bez ryzyka, są również między innymi: Superbet, forBet, Fuksiarz, ComeOn, TOTAL bet, Betters czy Betclic. Zakład bez ryzyka u każdego z nich wygląda trochę inaczej. Różnić się może kod promocyjny, warunki obrotu, minimalna stawka kuponu, minimalny kurs kuponu czy późniejsze wykorzystanie cashbacku.

Najgłośniej stara się działać Superbet, który oferuje tydzień bez ryzyka, aktywowany przez pierwszy depozyt po założeniu konta. W przypadku przegranej maksymalny zwrot stawki może wynieść nawet 3500 zł, choć środki trafią na poczet konta bonusowego. Istotne są warunki obrotu. Zakład bez ryzyka w Superbet należy trzykrotnie obrócić łączną stawkę zakładu, jaką się wykorzystało. Można obracać zarówno kupon AKO, jak i SOLO czy systemowe, dowolny zakład prematch lub live, byleby łączny kurs minimalny wynosił 1.80. Wykorzystanie zakładu bez ryzyka nie jest więc wcale takie proste w tym przypadku, choć na pewno na papierze prezentuje się wyjątkowo efektownie.

Zakłady bez ryzyka dla nowych graczy

Zakład bez ryzyka to oferta skierowana przede wszystkim dla nowych graczy, którzy w danej firmie będą stawiać dopiero swój pierwszy kupon. Należy przy tym rozróżnić, że cashback to nie to samo, co darmowy zakład. Takowym określa się słynne freebety, czyli zakłady bukmacherskie, kiedy środki na grę otrzymuje się z zewnątrz (czyli faktycznie za darmo od firmy bukmacherskiej). Zakłady bez ryzyka zawsze wymagają włożenia pieniędzy w grę, więc nie do końca spełniają warunki darmowego zakładu.

Zakład ubezpieczony to najczęściej pierwszy przegrany kupon, co ma zachęcać nowych obstawiających do zakładania kont u danego „buka” i późniejszego pozostania z nim. To pewnego rodzaju wędka na nowych typerów, czasem schowana za kodem promocyjnym, który i tak jest dostępny w wielu miejscach internetu za darmo. Zakład bez ryzyka jest tym korzystniejszy, jeśli nie wymaga obracania. Niektóre firmy chcą później od nowych graczy, aby wykonali np. jednokrotny obrót bonusem, co dla niektórych może być niezrozumiałe. W praktyce oznacza jednak, że kwotę, o której mowa, należy jeszcze raz obstawić, jeszcze raz za nią zagrać, aby w przypadku potencjalnej wygranej otrzymać pieniądze na konto główne. W przypadku przegranej środki są bowiem w takiej ofercie zwracane na konta bonusowe i można przeznaczyć je tylko na grę. Najlepsze zakłady bukmacherskie bez ryzyka to takie, które nie wymagają obrotu i od razu trafiają „do ręki” obstawiającego.

Rzecz jasna zakłady bez ryzyka można natrafić również w sytuacji, kiedy jest się już klientem danego „buka” od pewnego czasu. Jest to jednak rzadszy i mniej oczywisty widok, a takie oferty otrzymuje się najczęściej jako dodatek po spełnieniu jakichś wcześniejszych warunków tymczasowego bonusu.

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka 2024?

Najlepszy ubezpieczony zakład bez ryzyka to taki, który faktycznie może być rozumiany jako darmowy zakład. Mówiąc wprost – nie wymaga obrotu. Po przegraniu kuponu środki od razu wracają na konto depozytowe i można z nimi zrobić to, na co ma się ochotę. W tym względzie obrotu nie wymagają tacy bukmacherzy, jak STS, Fortuna czy Fuksiarz. Oczywiście najciekawiej wygląda tydzień bez ryzyka, jaki proponuje nowym typerom w swojej ofercie Superbet. To niebagatelna kwota maksymalnego zwrotu wynosząca 3500 złotych, lecz wymagająca aż trzykrotnego obrotu! Jeśli chce się w pełni wykorzystać zakład bez ryzyka, najlepiej szukać tam, gdzie tego obrotu po prostu nie ma. Jego obecność oznacza w praktyce zamrożenie środków w systemie danej firmy, która uruchomi je dopiero po spełnieniu określonych warunków.