Typy na Euro 2024

Najlepszy bukmacher na Euro 2024 – kogo wybrać?

euro 2024 grafika

Mecze Euro to świetna okazja do skorzystania z zakładów bukmacherskich, które oferują legalni bukmacherzy. Stawianie zakładów to nie tylko zwiększenie emocji oglądanych spotkań, ale szansa na zarobienie pieniędzy. Jaki jest najlepszy bukmacher na Euro 2024 oraz jak obstawiać Euro?

Bonusy powitalne u najlepszych bukmacherów z kursami na EURO 2024

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej odbędą już za kilka miesięcy, turniej odbędzie się na niemieckich stadionach. Na EURO 2024 typy na pewno będą cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego firmy bukmacherskie będą musiały postarać się o bogatą ofertę bonusów powitalnych dla nowych graczy oraz o ofertę promocyjnych dla stałych typerów, posiadających już konto u konkretnego bukmachera. Promocje z okazji Euro 2024 powinny pojawić na krótki czas przed rozpoczęciem mistrzostwa. Przykładowe bonusy powitalne to:

  • Zakład bez ryzyka – Zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład (np. do 100 zł).
  • Bonus od depozytu – Dodatkowe środki na grę za dokonanie depozytu (np. 100% do 400 zł).
  • Darmowy zakład – Bezpłatny zakład o określonej wartości (np. 20 zł freebet).
  • Boost kursów – Podwyższona wysokość kursów na wybrane mecze lub zakłady.
  • Konkursy i loterie- Nagrody rzeczowe i bonusy bukmacherskie za udział w konkursach.

Przypomnijmy, że Polacy ostatecznie zagrają na Euro 2024 jako zwycięzca baraży. Można więc oczekiwać bardzo bogatej oferty kursowej oraz promocyjnej w związku z reprezentacją Polski. Biało-czerwoni w grupie z Francją, Holandią oraz Austria.

Bukmacherzy na EURO 2024

Oferta bukmacherów będzie zawierała szereg zakładów na wszystkie mecze i poszczególne drużyny biorące udział w fazie grupowej i walczące o miejsce do fazy pucharowej Euro 2024. Będą również zakłady bukmacherskie na kluczowych zawodników w walce o koronę króla strzelców oraz na zwycięzcę turnieju rozgrywanego w Niemczech.

Jakie bonusy na mistrzostwa Europy zgarnąć?

Najlepsi bukmacherzy specjalnie do obstawiania Euro 2024 przygotują bardzo szeroką gamę bonusów oraz najwyższe kursy. Jak mogą wyglądać bonusy bukmacherskie na Euro 2024?

  • Bonus od depozytu: Najpopularniejszy bonus powitalny. Bukmacher dodaje określoną procentową wartość do pierwszej wpłaty gracza (np. 100% do 1000 zł).
  • Zakład bez ryzyka: Gracz stawia zakład za określoną kwotę. Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwraca stawkę (często w formie bonusu).
  • Freebet (darmowy zakład): Bukmacher przyznaje graczowi darmowy zakład o określonej wartości. Nie wymaga depozytu (bonus bez depozytu) lub przyznawany jest za depozyt i spełnienie dodatkowych warunków.
  • Bonusy dla stałych graczy: Bukmacherzy oferują różne promocje dla zarejestrowanych graczy.Mogą to być bonusy od depozytu, freebety, programy lojalnościowe, zakłady bez ryzyka i inne.

Bonusy lojalnościowe: Promocje przygotowane dla zawodników regularnie korzystających z oferty bukmacherskiej. Mogą to być też dodatkowe bonusy za korzystanie z aplikacji mobilnej.

Kto jest najlepszym bukmacherem na mistrzostwa Europy?

Najlepszym wśród legalnych bukmacherów na zakłady bukmacherskie dotyczące mistrzostw Europy jest bez wątpienia STS. Dostępne zakłady w ofercie STS oferują bardzo konkurencyjne kursy bukmacherskie i oferta zawiera mnóstwo interesujących zakładów, które często są unikalne i niedostępne wśród innych, wskazanych bukmacherów. STS na tegoroczne Euro z pewnością przygotuje mnóstwo ciekawych promocji i bonusów, skierowanych przede wszystkim do nowych graczy oraz dla stałych graczy, którzy od lat korzystają z usług STS.

STS sponsoruje reprezentację Polski, więc w przypadku awansu naszej reprezentacji na mistrzostwa Europy, występy biało-czerwonych pod kątem bukmacherskim będą bardzo bogato opakowane w ofercie na Euro 2024.

Najważniejsze informacje w temacie promocji dla nowych i stałych graczy zawsze dostępne są na oficjalnych stronach bukmacherów oraz na social media.

Zobacz także