Typy na Euro 2024

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną. Co warto obstawiać?

zaklady-euro-2024

Piłka nożna to jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych na całym świecie. W naszym kraju futbol można nazwać sportem narodowym. Pomimo niewielkich sukcesów w porównaniu z innymi dyscyplinami, to właśnie piłka nożna generuje olbrzymie zainteresowanie kibiców, co przekłada się także na zawierane zakłady bukmacherskie. Co oferują zakłady bukmacherskie piłka nożna i jakie warianty są dostępne u legalnych bukmacherów? Jak obstawiać EURO 2024? Zostań z nami, aby poznać szczegóły!

Jak obstawiać piłkę nożną?

Olbrzymie zainteresowanie piłką nożną w Polsce dostrzegły firmy bukmacherskie funkcjonujące na rynku. Odwiedzając strony internetowe bukmacherów, klienci bardzo szybko zauważą, że w naszym kraju króluje piłka nożna, ponieważ to na tę dyscyplinę sportową znaleźć można rekordową liczbę zakładów w ofercie bukmacherskiej. Piłka nożna daje ogromne możliwości bukmacherom, którzy zazwyczaj przygotowują po kilkaset różnych zakładów na dany pojedynek. Ponadto mecze piłki nożnej rozgrywane są praktycznie w każdy dzień w roku, a więc to daje szerokie pole manewru firmom bukmacherskim i ich analitykom. Szczególne zainteresowanie widoczne jest przy okazji wielkich imprez piłkarskich, jak MŚ, czy zbliżające się EURO 2024. Co więcej, nawet jeżeli jest przerwa letnia i rozgrywki ligowe nie są kontynuowane, to wówczas pojawia się mnóstwo meczów sparingowych, które lokowane są w ofercie bukmacherów. Wówczas użytkownicy także mogą typować wyniki i zawierać zakłady wzajemne na futbol!

Każdy, kto choć trochę jest wtajemniczony w tematykę sportową, to z pewnością zdaje sobie sprawę, jakie zasady ma piłka nożna. Przypomnimy pokrótce, że każdy mecz piłkarski trwa 2×45 minut, natomiast jeżeli konieczne jest wyłonienie zwycięzcy w przypadku meczu np. pucharowego, to zarządza się dogrywkę lub konkurs rzutów karnych, jeśli po 90. minutach gry na tablicy wyników widnieje remis.

Piłka nożna w zakładach bukmacherskich to bardzo rozbudowana dyscyplina sportowa, która daje mnóstwo możliwości oraz wariantów do typowania wyników, rozstrzygnięć, czy innych zdarzeń podczas meczu. Z roku na rok oferta na futbol u legalnych bukmacherów poszerzała się, a dziś jest naprawdę imponująca! Fundamentem typowania wyników u bukmacherów w oparciu o mecze piłki nożnej są zakłady na rozstrzygnięcie spotkania, sumę goli, handicap, czy dokładny wynik meczu. W minionych latach dołożono kolejne rynki zakładów bukmacherskich na bramki, kartki, liczbę rzutów rożnych, strzelców bramek, asysty, czy nawet posiadanie piłki! Co więcej, niektóre firmy bukmacherskie oferują klientom tworzenie własnych propozycji zakładów, które po zaakceptowaniu trafią do oferty bukmachera! Twórcze zakłady i zakłady łączone cieszą się popularnością w ofercie na EURO 2024.

Wśród zakładów piłkarskich możemy dokonać podziału na zakłady przedmeczowe, zakłady krótkoterminowe, zakłady długoterminowe oraz zakłady live w przypadku typowania wyników online. Zakłady piłkarskie w szczególności dotyczą następujących zdarzeń: wynik meczu, suma goli, podwójna szansa, handicap, dokładny wynik, obie drużyny strzelą, zakład bez remisu, zakłady łączone, strzelcy bramek, zakłady na żółte/czerwone kartki, zakłady na rzuty rożne oraz rzuty wolne, zakłady specjalne.

Wszystkie powyższe zakłady bukmacherskie dotyczą meczów piłki nożnej. Nie jest tajemnicą, że największe zainteresowanie generują rywalizacje w najsilniejszych ligach europejskich, a więc oferta bukmacherska na mecze Premier League, La Liga, Bundesligi, Serie A jest największa. Dokładnie tak samo jest w przypadku wielkich imprez piłkarskich, jak mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy, a więc też EURO 2024. Liczba kursów jest imponująca także na mecze w europejskich pucharach, czyli rozgrywki Ligi Mistrzów, Ligi Europy, czy Ligi Konferencji.

Jak robić analizy meczów piłki nożnej?

Przed przystąpieniem do typowania meczów piłki nożnej należy przeprowadzić analizę danego spotkania, aby skuteczność była jak najwyższa. W tym zakresie należy oprzeć się na kilku głównych filarach, a więc: aktualna forma drużyny, składy personalne, kontuzje, absencje kartkowe, historia bezpośrednich spotkań, strategia na dany mecz, lokalizacja meczu, analiza statystyk (strzały na bramkę, strzały celne, posiadanie piłki, skuteczność w wykorzystywaniu okazji). Prześledzenie powyższych elementów może spowodować, że podjęcie decyzji o obstawieniu danego zakładu będzie opierało się na faktach, a szansa na osiągnięcie zwycięstwa wzrośnie. Trzeba to wziąć pod uwagę przy obstawianiu Mistrzostw Europy 2024.

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie?

W Polsce obstawianie wyników piłki nożnej, ale też innych dyscyplin sportowych jest możliwe wyłącznie za sprawą legalnych bukmacherów, którzy posiadają stosowną licencję Ministerstwa Sprawiedliwości. Tylko legalne firmy, odprowadzające podatki w Polsce gwarantują obstawianie kuponów zgodnie z prawem.

W ostatnich latach polski rynek zakładów bukmacherskich znacząco się rozwinął, a klienci mają do wyrobu szeroką gamę legalnych bukmacherów, którzy oferują obstawianie wyników, w tym meczów piłki nożnej. Każdy bukmacher indywidualnie podchodzi do każdego gracza i dedykuje mu szeroką ofertę bukmacherską dostępną na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej, promocje, bonusy. Ponadto zdarzają się firmy, które oferują dostęp do meczów na żywo. W efekcie klienci obstawiający wyniki na żywo mają większą szansę na zwycięstwo.

Z badań przeprowadzonych przez ekspertów wynika, że w Polsce fani sportu i gracze zakładów bukmacherskich najczęściej sięgają po usługi oferowane przez następujących bukmacherów: STS, Superbet, Fortuna, Betclic i forBET. Cała piątka należy do grona legalnych bukmacherów, którzy oferują duże możliwości. STS, jako największy polski bukmacher może nie tylko pochwalić się bogatą ofertą bukmacherską, dostępem do promocji i bonusów, transmisji na żywo, ale także współpracą z wiodącymi klubami piłkarskimi w Polsce!

Zobacz także